У К-ПНУ розпочалася кампанія з вакцинації проти COVID-19

У Кам’янець-Подільському національному університеті для всіх охочих науково-педагогічних працівників і співробітників було організовано імунізацію проти COVID-19. У вівторок 06 квітня в медичному пункті університету мобільна група з імунізації провела щеплення понад 70 осіб вакциною Covishield/AstraZeneca. Бажання першочергово вакцинуватися виявили науково-педагогічні працівники і співробітники університету, які не хворіли на COVID-19, а також ті, що на початку пандемії перенесли це захворювання.

Щиро вдячні лікарю Нісходовській Ірині та медичним сестрам Марині Делитканич та Ользі Гудимі за професіоналізм, оперативність і доброзичливість. У подальшому охочі вакцинуватися також зможуть скористатися послугами цієї бригади медичних працівників.

Адміністрація університету закликає всіх учасників освітнього процесу дотримуватися карантинних норм і обмежень у період карантину. Будьте здорові та відповідальні! Бережіть себе й рідних!

Оксана Чорна,
завідувач відділу охорони праці і техніки безпеки