Наталя Пилипів серед переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Початкова освіта”

Вітаємо Наталю Пилипів, студентку 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта, з успішним захистом наукової роботи “Імплементація медіаграмотності на уроках мовно-літературної освітньої галузі” у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Початкова освіта”, який проходив на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, та отриманням диплома ІІІ ступеня (науковий керівник – Наталія Гудима, завіувач кафедри теорії та методик початкової освіти).

Щиро вітаємо здобувачку та бажаємо цілеспрямованості, натхтнення і нових наукових досягнень!