Студенти-філологи – учасники Міжнародної науково-практичної конференції “МОВНІ ВИМІРИ СВІТУ”

21 квітня 2021 року студенти факультету української філології та журналістики взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “МОВНІ ВИМІРИ СВІТУ” в Житомирському державному університеті імені Івана Франка. Результати своїх наукових досліджень з актуальних проблем української діалектології та фразеології презентували здобувачі ступеня вищої освіти “магістр” Оксана Фостата (“Символіка назви СВЕКРУХА у фразеології української мови”), Олеся Трофимюк (“Стилістичні функції фразем у творі В.Лиса “Століття Якова”) і здобувачка ступеня вищої освіти “бакалавр” Марія Коваленко (“Символіка компонента СНІГ у складі фразем подільських говірок”). Науковий керівник – Наталія Коваленко, доцент кафедри української мови, завідувач лабораторії діалектологічних досліджень.