«Різні – Рівні!»: конкурс соціальних ініціатив

Місія конкурсу – формування розуміння прав людини і громадянина як найвищої цінності.

Мета конкурсу – залучити студентів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка до виготовлення конкурсних робіт, популяризувати поняття «права і свободи людини і громадянина».

Організатори конкурсу: кафедра журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН).

Партнери конкурсу: ГО «Подільська освітня платформа» і туристичний клуб «Кіт у чоботях».

Терміни проведення: 15 квітня – 01 червня 2021 року.

01.06.2021 – кінцевий термін подання робіт на конкурс.

01-03.06.2021 – підбиття підсумків, визначення переможців.

04.06.2021 – оголошення переможців конкурсу.

Усі учасники отримають електронні сертифікати.

Призери (ІІ і ІІІ місце) отримають дипломи і спеціальні нагороди від організаторів та партнерів конкурсу.

Переможець (І місце) отримає диплом і спеціальну нагороду від організаторів та партнерів конкурсу.

Для подання матеріалів на конкурс необхідно заповнити Google-форму за покликанням.

До 23:59 01 червня 2021 року.

Конкурс проводять у таких номінаціях:

1. Фоторепортаж
  2. Плакат / постер
  3. Відеоролик для соціальних мереж

Обов’язкові компоненти (можливо в супровідному описі): цільова аудиторія, мета, завдання, результати (короткострокові й довгострокові), назва, слоган (за потреби). Роботи, які публікують у соціальних мережах, обов’язково мають бути із хештегами: #РізніРівні #КПНУ #ПраваЛюдини #ЯмаюПраво

Вимоги до матеріалів та критерії оцінки:

До участі в конкурсі допускають лише власноруч виготовлені творчі роботи. Дозволяють роботи, виконані у співавторстві. Якщо роботу виконав колектив, усі автори мають дати згоду на участь у конкурсі.

Використовуючи будь-які матеріали в роботі, автор має вказати покликання на першоджерела. У разі виявлення плагіату, неперевірених даних, учасника буде дискваліфіковано.

Учасники конкурсу можуть подавати не більш ніж один матеріал у кожній номінації (максимум – 3 роботи).

Формування назви / слогану – 0-3 бали

Відповідність темі конкурсу – 0-3 бали

Оригінальність задуму – 0-3 бали

Актуальність і аргументованість теми – 0-3 бали

Використання засобів виражальності – 0-3 бали

Якість матеріалу – 0-3 бали

Максимальна кількість балів – 18

Оцінка може бути знижена за мовні помилки і відсутність покликання на джерела (хоча б у супровідному описі матеріалу).

Журі конкурсу:

Олександр Волковинський – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри журналістки.

Оксана Почапська – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри журналістики, голова ГО «Подільська освітня платформа».

Олена Колупаєва – кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри журналістики, завідувач лабораторії мультимедійних засобів і медіадизайну.

Ірина Ільницька – редактор ресурсу 3849.com.ua

Оксана Почапська, доцент кафедри журналістики факультету української філології та журналістики,

керівник відділу фандрайзингу