Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять… (презентація віртуальної виставки на фізико-математичному факультеті)

23 квітня під час онлайн-заняття завідувача відділу охорони праці і техніки безпеки Оксани Чорної завідувач сектору центрального абонементу Людмила Ситник презентувала віртуальну виставку “Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…”, присвячену 35 річниці Чорнобильської трагедії, для студентів 4 курсу фізико-математичного факультету.

Тридцять п’ять років тому, 26 квітня, сталася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства, відлуння якої відчуваємо досі.

Віртуальну виставку, присвячену пам’яті Чорнобильської трагедії, можна переглянути за покликанням.