Чистий четвер поєднує культури та релігії

Упродовж багатьох років уже гарною традицією Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка стала серія майстер-класів із традиційного писанкарства, ідейним натхненником якої є завідувач лабораторії етнології К-ПНУ Валерій Щегельський.

Цього року зустріч стала особливою, адже таїнство писанкарства було презентовано слухачам Підготовчого відділення для іноземних громадян та осіб без громадянства.

Радіємо, що давня українська традиція виготовлення писанок припала до душі представникам із Індії, Пакистану, Нігерії та Камеруну.

У переддень Великодня, Чистий четвер, поєднуємо культури і релігії, творимо мир та добро, відкриваємо чистоту своїх сердець та даруємо її світу!

Щира подяка завідувачу лабораторії етнології Валерію Щегельському за проведений майстер-клас та студентському сенату К-ПНУ за підтримку в організації заходу.