Щиро вітаємо декана факультету української філології та журналістики Бориса Коваленка з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук!

29 квітня в спеціалізованій вченій раді Інституту української мови НАН України відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 – українська мова декана факультету української філології, доцента кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Коваленка Бориса Олексійовича (тема роботи «Мовно-культурний ареал Поділля в історії української літературної мови кінця ХІХ – початку ХХ ст.»). Науковий консультант – директор Інституту української мови НАН України, доктор філологічних наук, професор Гриценко Павло Юхимович.

Щиро вітаємо Бориса Олексійовича з успішним захистом дисертації та бажаємо міцного здоров’я, добробуту, злагоди, наснаги в професійному зростанні та в майбутніх наукових пошуках!