Магістрант історичного факультету Максим Сльозкін взяв участь у Всеукраїнському круглому столі «Актуальні проблеми культурології»

29 квітня на базі кафедри культурології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулося панельне засідання Всеукраїнського наукового круглого столу “Актуальні проблеми культурології”.

Захід відбувся в межах реалізації наукової тема кафедри культурології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка «Полілог глобального та регіонального у формуванні соціокультурної ідентичності особистості» (номер державної реєстрації УкрІНТЕІ 0120U103840). Науковий керівник – доцент Олександр Лук’яненко.

До участі у круглому столі долучилися здобувачі вищої освіти з провідних закладів вищої освіти України, як-от: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Т. Шевченка, Луганський університет тощо. Загалом учасниками заходу стали понад 50 осіб.

Участь у пленарному засіданні взяв Максим Сльозкін, магістрант 1 курсу історичного факультету, який виступив із доповіддю “Єврейський чинник” у модернізаційному процесі російської імперії на початку ХХ ст.” (науковий керівник – професор Олександр Федьков).

За підсумками круглого столу заплановано видання наукового збірника.

Олександр  Комарніцький, доктор історичний наук, професор,

заступник декана із наукової роботи та інформатизації освітнього процесу