Результати ХVІ літньої Універсіади України з настільного тенісу

З 23 травня до 28 травня в м. Чернівці відбулися змагання з настільного тенісу в заліку ХVІ літньої Універсіади України 2021 року.

У змаганнях взяли участь 11 команд із різних областей України, 16 закладів вищої освіти за категоріями, які представляли спортсмени-студенти.

Змагання проводили в 7 розрядах за олімпійською двохмінусовою системою розіграшу всіх місць.

Представниками команди Хмельницької області були студенти факультету фізичної культури К-ПНУ, а саме: Антон Лімонов, студент групи FKS1–B18 групи (майстер спорту України), Володимир Лушніков студент групи FKS1–B19 групи (майстер спорту України), Олена Налісніковська студентка групи FK2–B17 (майстер спорту України), Вероніка Гуд студентка FKS1–B18 групи (майстер спорту України міжнародного класу).

За результатами змагань команда Хмельницької області отримала 526 очко, посівши 1 місце в ХVІ-й літній Універсіаді України 2021 року з настільного тенісу і 1 місце у своїй групі.

За результатами першості серед закладів вищої освіти за категоріями Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка у ІІ категорії посів 1 місце, набравши 526 очок, і 1 місце з-поміж 16 закладів вищої освіти України.

Олександр Алєксєєв, старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор