У Києві завершився Всеукраїнський форум «Україна 30. Освіта і наука»

31 травня-01 червня в Києві проходив Всеукраїнський Форум «Україна 30. Освіта і наука».

Представником від Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на зустрічі був проректор з науково-педагогічної роботи Василь Кобильник.

Розпочав форум  Президент України Володимир Зеленський, у дискусійних сесіях взяли участь представники офісу Президента, Уряду, Верховної Ради, Національної Академії наук України, ректори університетів, молоді вчені, інноватори, представники освітянського та експертного середовища, громадські діячі, представники реального сектору економіки.

Під час зустрічі обговорили загальносвітові тренди розвитку освіти і науки, окреслили місце української освіти і науки у світовому вимірі, інновації в освіті і науці, особливості створення умов для отримання освіти в галузі новітніх технологій, цифровізацію освіти і науки, розвиток науки та дослідницької роботи у закладах вищої освіти; можливості державної підтримки та заохочення молодих учених.