РЕГІОНАЛЬНИЙ ВОРКШОП «РОЗВИТОК КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ НА УРОКАХ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ» ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ПОЧАТКОВА ОСВІТА

02 червня 2021 року кафедра теорії та методик початкової освіти провела Регіональний воркшоп «Розвиток ключових компетентностей нової української школи на уроках іншомовної освітньої галузі» для здобувачів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта.

Захід об’єднав учителів англійської мови початкових класів закладів загальної середньої освіти Кам’янеччини та Дунаєвеччини, роботодавців, консультантів Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської та Дунаєвецької міських рад, здобувачів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта, науково-педагогічних працівників К-ПНУ, усіх охочих у галузі іншомовної освіти.

Привітав учасників воркшопу Віктор Лабунець декан педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор. Завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Наталія Гудима . ознайомила вчителів з освітньо-професійною програмою «Початкова освіта. Англійська мова» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Наталія Мєлєкєсцева, кандидат філологічних наук, доцент кафедри, окреслила сучасні орієнтири в підготовці вчителя англійської мови початкових класів ЗЗСО. Аліна Оксанюк, модераторка спільнот учителів початкових класів, вихователів ГПД Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради, учитель початкових класів, учитель-методист, вручила подяки здобувачам вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Анні Мунтян і Наталії Пилипів за особистий внесок в організацію успішної діяльності класного колективу, впровадження сучасних методик навчання та виховання учнів під час проходження педагогічної практики, активну участь у житті школи та плідну співпрацю з педагогами навчального закладу.

Працювали вчителі, здобувачі вищої освіти у 4 аудиторіях на засадах  партнерської взаємодії. Вікторія Дудченко, учитель англійської мови НВК№14, учитель вищої категорії, учитель-методист, голова методичного об’єднання вчителів англійської мови в початковій школі Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, змоделювала формування комунікативної компетентності і наскрізних умінь здобувачів початкової освіти шляхом розв’язування комунікативних вправ, створення «ситуації успіху» на уроках англійської мови в початковій школі. Евеліна Голдибан, учитель англійської мови Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 15 Хмельницької області, учитель вищої категорії, старший учитель, схарактеризувала особливості викладання англійської мови в НУШ за допомогою групової роботи зі студентами. Ірина Доценко, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Кам’янець-Подільського НВК №9 імені А.М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв, та Оксана Євчук, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель–методист Кам’янець-Подільського НВК №9 імені А.М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв, презентували інтерактивні форми і методи, які вони використовують на уроках англійської мови. Щиро дякуємо педагогам за подаровані підручники з англійської мови для початкової школи за програмою НУШ. Марина Сметанюк, учитель іноземної мови Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 окреслила чинники, які мотивують учнів вчити іноземну мову за допомогою інтерактиву.

Запрошені педагоги продемонстрували високу кваліфікацію у формуванні іншомовної компетентності здобувачів початкової освіти.

Дякуємо Аліні Оксанюк, модераторці спільнот вчителів початкових класів, вихователів ГПД Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради, Світлані Лівіцькій, модераторці спільнот вчителів гуманітарних дисциплін та шкільних бібліотекарів Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради, Галина Давиденко, керівниці Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» і Наталії Дармограй, консультантці Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», за високий професіоналізм, співпрацю, відданість своїй діяльності, прекрасну комунікацію.

Кафедра теорії та методик початкової освіти