Студентка факультету іноземної філології Анастасія Целушкова – призерка Всеукраїнського конкурсу художнього перекладу до Дня народження Миколи Вінграновського

Щиро вітаємо Анастасію Целушкову, студентку факультету іноземної філології, яка стала призеркою Всеукраїнського конкурсу художнього перекладу до Дня народження Миколи Вінграновського, організованого Чорноморським національним університетом імені Петра Могили, та посіла 2 місце в номінації «Поезія» (німецька мова).

Завданням учасників був переклад прозового або поетичного твору з української на англійську, німецьку, французьку, іспанську. Пишаємося тим, що серед 45 конкурсних робіт, які надійшли з різнихзакладів освіти України, роботу Анастасії високо оцінила конкурсна комісія.
Бажаємо призерці нових творчих здобутків і досягнень!

кафедра німецької мови