Ректорат: обговорення навчального навантаження та особливості вступу 2021

11 червня відбулося засідання ректорату, під час якого обговорили важливі питання освітнього процесу, зокрема планування навчального навантаження науково-педагогічних працівників і стан підготовки до вступної кампанії 2021.

Розпочав засідання ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який ознайомив присутніх з актуальними нормативно-правовими та розпорядчими документами в галузі освіти, а також наголосив на необхідності дотримання всіма учасниками освітнього процесу протиепідемічних заходів, незважаючи на послаблення карантинних обмежень в області.

Про стан планування обсягів навчальної роботи кафедр університету та навчального навантаження науково-педагогічних працівників на 2021-2022 навчальний рік доповіла Людмила Горчак, керівник навчального відділу. Продовжив роботу ректорату Василь Чабанов, відповідальний секретар приймальної комісії, який окреслив основні особливості вступної кампанії 2021 року та стан підготовки до її проведення в К-ПНУ.

За результатами засідання члени ректорату прийняли відповідні рішення.