Нові наукові здобутки К-ПНУ: міжнародна колективна монографія з безпеки водних ресурсів «WATER SECURITY»

Вийшов друком другий випуск міжнародної колективної монографії з безпеки водних ресурсів «WATER SECURITY», співавтором якого є Оксана Семерня, доктор педагогічних наук, доцент, доцент кафедри екології. У цій праці досліджено проблеми з безпеки водних ресурсів країн ЄС та України.

Міжнародний випуск монографії видано за сприяння міст Миколаєва (Україна) та Бристоля (Велика Британія). Оксана Миколаївна підготувала розділ «ECOLOGICAL AND ECONOMIC DEVELOPMET OF THE KAMIANETS-PODILSKYI MUNICIPAL MISKTEPLOVODOENERGIA ENTERPRISE», у якому проаналізовано участь регіонального комунального підприємства в європейських проектах, шляхи реалізації актуальних завдань.

Оксана Семерня,
 доктор педагогічних наук,