Онлайнова зустріч із випускником Erasmus+ Вадимом Івасюком

На якому курсі можна брати участь у Програмі Еразмус+?
Чи складно потрапити у Програму?
А як із відвідуванням занять у К-ПНУ?
Чи є канікули на Різдвяні свята та влітку?
Коли відбуваються конкурси?
Які труднощі виникають у процесі навчання?
Чи важко знайти нових друзів?
Скільки часу потрібно, щоб навчитися орієнтуватися в іншій країні?
Конкурси відбуваються для студентів окремого факультету чи університету загалом?
Чи є дискримінація іноземних студентів?
Якою мовою спілкуються: англійською чи польською?
Які місця ще можна відвідувати, окрім музеїв?

Такі запитання були в чаті від учасників зустрічі з магістрантом педагогічного факультету Вадимом Івасюком, який нещодавно успішно завершив свою міжнародну академічну мобільність у межах Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА107.

17 червня 2021 року студенти К-ПНУ ознайомилися з можливостями, які відкриває Еразмус+ для успішної та талановитої молоді.

Олександра Шамаріна, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків, ознайомила онлайнову аудиторію з правилами Програми Еразмус+, партнерськими ЗВО в ЄС, особливостями навчання та професійного розвитку студентів-учасників, переліком документів, необхідних для участі тощо.

Із великою цікавістю та мотивацією ми слухали нашого Erasmus Alumnus Вадима Івасюка, який натхненно ділився досвідом про особливості подання документів на платформі Akademus визнаного польського вишу, навчання та проживання в гуртожитку, вибір навчальних дисциплін та результати навчання, відвідування музеїв та просто прогулянки королівським Краковом.

Віримо, що матимемо ще багато таких зустрічей, які надихатимуть!

Дякуємо, Еразмусе!