Вітання студентського сенату і профкому студентів, аспірантів та докторантів до Дня молоді

Шановне студенство!
Студентський сенат Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка щиро вітає вас із Днем молоді! Талановиті, активні, позитивні, працьовиті, запальні, розумні та сміливі, – саме такою є молоде покоління К-ПНУ. Бажаємо вам наснаги, чудових перспектив і натхнення! Хай життя буде сповнене успіхом, бадьорістю, завзятістю! Щиро бажаємо, щоб усі ваші починання закінчувалися тільки хорошим і успішним результатом! Нехай щастить у всьому! Ви – майбутнє України!
Аліна Власова, спікер студентського сенату К-ПНУ
Шановні здобувачі освіти!
Молодість – це період, який згадують із вогником в очах та мрійливою усмішкою, пора найсміливіших ідей і планів, найнеочікуваніших рішень і найцінніших перемог!
Завзяті, енергійні, креативні й натхненні – саме Ви творці сьогодення і майбутнього України! Вам під  силу підкорити міста і континенти,  змінити вектор розвитку всієї держави, реалізувати найамбітніші плани!
Не бійтеся вірити в себе! Долайте всі перешкоди на шляху до своєї мети!
Вірю, що ваш юнацький запал ви пронесете через усе життя!
Зі святом!
Юлія Штефанко,  голова профкому студентів,  аспірантів та докторантів К-ПНУ