Успішне завершення проєкту “Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ”

«Вчитися треба все життя». Для кожного викладача Університету Огієнка цей відомий вислів є мотивом до безперервного процесу навчання, підвищення педагогічної майстерності й покращення якості викладання, запорукою успішної діяльності в сучасному закладі вищої освіти. Саме з цією метою навчально-методичний центр забезпечення якості освіти університету створив та успішно реалізовував за сприяння провідних науково-педагогічних працівників, керівників структурних підрозділів та адміністрації університету проєкт «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ», що тривав шість місяців.

Після успішного виконання завдань робочої програми проєкту, проходження атестації 29 червня 2021 р. ректор університету Сергій Копилов, доктор історичних наук, професор, вручив сертифікати учасницям проєкту: Мар’яні Буйняк, асистенту кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, кандидату психологічних наук; Роксолані Горбатій, асистенту кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання; Анастасії Дубінській, викладачу кафедри  іноземних мов; Ользі Ковальчук, заступнику декана педагогічного факультету з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти, кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри теорії та методик початкової освіти; Іванні Пукас, старшому викладачу кафедри теорії та методик дошкільної освіти, кандидату педагогічних наук; Оксані Тютюнник, заступнику декана природничо-економічного факультету з міжнародних зв’язків, старшому викладачу кафедри екології, кандидату сільськогосподарських наук.

Висловлюємо щирі слова вдячності всім, хто долучився до реалізації проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ», за співпрацю, допомогу та активну участь.

Попереду – нові 100 років успіху!

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти