Викладачі кафедри української мови успішно завершили фінсько-український навчальний курс «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальної літератури для Нової української школи»

Завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор Людмила Марчук і кандидат філологічних наук, доцент кафедри Наталія Ладиняк успішно завершили навчання з курсу «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальних матеріалів для Нової української школи» та отримали сертифікати учасників.

Курс тривав із 17 листопада 2020 року до 15 червня 2021 року.

Програма навчання організована проєктом «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом»), який фінансує Міністерство закордонних справ Фінляндії та ЄС.

Заняття проходили у форматі інтерактивних вебінарів та онлайн-педагогік, під час яких було акцентовано увагу на розвиткові мовно-комунікативної, предметно-методичної (оцінювання якості освітніх матеріалів, зокрема підручників), інформаційно-цифрової, інклюзивної, інноваційної, емоційно-етичної, прогностичної, психологічної компетентностей, удосконаленні навичок педагогічного партнерства, оцінювально-аналітичного, безперервного професійного розвитку.

Кафедра української мови, пресцентр