Спортивний турнір між силовими структурами Кам’янець-Подільського району та представниками групи радників із військово-інженерної підготовки Об’єднаної оперативно-тактичної групи-Україна

15 липня на стадіону К-ПНУ відбувся спортивний турнір між силовими структурами Кам’янець-Подільського району та представниками групи радників з військово-інженерної підготовки Об’єднаної оперативно-тактичної групи-Україна в межах операції UNIFIER. Співорганізатор заходу – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Участь у змаганнях взяли команди Національної гвардії України, Національної поліції, Збройних Сил України, ДСНС і команда радників з військово-інженерної підготовки Об’єднаної оперативно-тактичної групи-Україна.

Учасники змагалась у таких видах: біг 1000 м, виконування силової вправи, ривок гирі, перетягування каната.

За результатами спортивного турніру перемогу отримала команда Національної гвардії України ,яка була нагороджена грамотами і цінними подарунками.

Від К-ПНУ участь у змаганнях як організатори взяли доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Андрій Заікін та викладач кафедри легкої атлетики з методикою викладання Андрій Ладиняк.