Чергове вручення міжнародних сертифікатів Pearson English International Certificate

22 липня 2021 року у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулося чергове урочисте вручення міжнародних сертифікатів Pearson Test of English General (Level B2, C1) слухачам Лінгвістичного центру – науково-педагогічним працівникам К-ПНУ, які склали травневу сесію в авторизованому центрі тестування English Assessment Centre Khmelnytsky. За результатами успішного тестування вони отримали міжнародні сертифікати.

Слухачі опановували англійську мову зі своєю наставницею Наталією Сліпачук, кандидатом філологічних наук, старшим викладачем кафедри англійської мови, яка досконало знає усі нюанси структури, проведення та оцінювання Edexcel-іспитів. Слухачі були ознайомлені з усіма видами завдань іспиту, опанували стратегії їх виконання та гідно продемонстрували результати.

З привітальним словом виступила Хоптяр Алла Олександрівна, декан факультету іноземної філології, яка наголосила, що вивчення іноземної мови є невід’ємною частиною суспільства.

Щиро вітаємо Андрія Хоптяра, кандидата історичних наук, викладача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, Тетяну Олинець, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри теорії та методик початкової освіти, Марину Волощук, викладача кафедри соціальної роботи та психології, НРЗВО “Кам’янець-Подільський державний інститут” з отримання міжнародного сертифіката рівня В2 та Наталію Сліпачук, кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри англійської мови і Наталію Двулят з отриманням міжнародного сертифіката рівня С1.

Бажаємо слухачам подальших творчих здобутків та не зупинятися до досягнутому.

Чекаємо Вас у нашому лігвістичному центрі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Крокуймо до успіху разом з нами!

Лінгвістичний центр