Науково-практичний семінар-інтерактив “Академічна доброчесність — запорука твого успішного майбутнього”

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у науково-практичному семінарі-інтерактиві “Академічна доброчесність — запорука твого успішного майбутнього”, який відбудеться 25 січня о 14.00  в ауд. 403 педагогічного факультету.

Спікери заходу:

• Наталія Пилипів, секретар комісії з академічної доброчесності, магістрантка 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта;
  • Зореслава Шевчук, старший викладач кафедри української мови, кандидат філологічних наук;
  • Наталія Гудима, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти, кандидат філологічних наук, доцент;
  • Олена Довгань, асистент кафедри теорії та методик початкової освіти, відповідальна з питань академічної доброчесності.