Чергова онлайнова зустріч у проєкті «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ»

05 квітня 2022 р. відбулася чергова онлайнова зустріч учасників проєкту, спікером якої була Наталія Коваленко, учений секретар, доцент кафедри української мови, доктор філологічних наук.

На занятті обговорювали складні випадки слововживання та правопису, інновації в сучасному науковому та професійному мовленні викладача, культуру мови у повсякденному спілкуванні. Особливе зацікавлення в учасників зустрічі викликали коментарі про роль рідної мови сьогодні – в час важких випробувань для українців.

Така робота на заняттях у проєкті є важливою для викладачів нефілологічних факультетів, адже допомагає удосконалювати мовлення, підвищувати рівень наукового й ділового письма, професійної діяльності загалом.

Продовжуємо реалізацію проєкту. Наступного тижня запланована онлайнова зустріч учасників проєкту з Тетяною Сторчовою, керівником відділу міжнародних зв’язків, доцентом кафедри англійської мови, кандидатом педагогічних наук.

Навчально-методичний центр
забезпечення якості освіти