Міжнародне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників факультету фізичної культури

З 14 січня по 21 лютого 2022 року науково-педагоічні працівники кафедри спорту і спортивних ігор К-ПНУ, зокрема кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри Майя Зубаль, старший викладач Ірина Райтаровська та викладач Василь Мазур, взяли участь у міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) наукових, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти та працівників закладів освіти на тему: «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах Європейського союзу та Україні» обсягом 45 годин/1,5 кредити ECTS у м. Люблін (Республіка Польща).

Організаторами вебінару були Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.

Учасники отримали сертифікати, що підтверджують проходження міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування.

Кафедра спорту і спортивних ігор