Безкоштовний доступ до платформи Research4Life

Безкоштовний доступ до платформи Research4Life

Кам’янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка надано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів у межах проєкту Research4Life. Доступ триватиме до 06 жовтня 2022 року.

Перелік доступних ресурсів суттєво розширено, більш ніж 15 видавців додатково відкрили електронні колекції книг і журналів для користувачів з України, зокрема надано доступ до ресурсів таких великих видавництв:

• Elsevier;

• Springer Nature;

• John Wiley & Sons;

• Taylor & Francis;

• Emerald;

• Sage Publications;

• Oxford University Press;

• Cambridge University Press;

• IOP Publishing та інші.

Наразі майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних доступні для фахівців закладів вищої освіти та наукових установ України.

Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути за покликанням, зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.

Research4Life – проєкт, організований у форматі державно-приватного партнерства Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), Програмою ООН із навколишнього середовища (ЮНЕП), Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Міжнародною організацією праці (МОП), Корнельським і Єльським університетами, а також Міжнародною асоціацією науково-технічних і медичних видавців.

Від 2002 року в межах проєкту понад 10,5 тис. установ із більш як 125 країн, що розвиваються, отримали онлайн-доступ до академічної та професійної рецензованої наукової літератури.

У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від більш як 200 видавців з усього світу.

Платформа складається з 5 колекцій літератури (https://portal.research4life.org/):

Hinari (дослідження в галузі біології та медицини);

AGORA (дослідження в галузі сільського господарства);

OARE (дослідження навколишнього середовища);

ARDI (доступ до науково-технічної інформації);

GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).

Увага доступ надається лише за логіном і паролем!

Отримати логін та пароль для віддаленого доступу до ресурсів Research4Life можна, заповнивши форму за покликанням: https://forms.gle/JLcXQ8Ja5nu978v78

За інформацією бібліотеки К-ПНУ