Зустріч із кандидатом біологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри екології Києво-Могилянської академії Віктором Карамушкою

19 квітня в межах навчальних занять із проектних технологій відбулась зустріч із кандидатом біологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри екології Києво-Могилянської академії Карамушкою Віктором Івановичем, який є фахівцем із проблем управління проектами і має значний досвід в їх організації.

Було презентовано канадську версію “Менеджменту, спрямованого на результати” (Results Based Management). Це пакет технологічних інструментів для формування меж будь-якого проекту та його впровадження.

Зустріч об’єднала науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти К-ПНУ.

Світлана Миронова, проректор з наукової роботи