Майстерклас «Писанкарство як засіб формування світоглядної культури майбутніх учителів початкових класів»

19 квітня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти К-ПНУ провели майстерклас «Писанкарство як засіб формування світоглядної культури майбутніх учителів початкових класів».

Старший викладач кафедри Анатолій Ковальчук ознайомив здобувачів із видами писанок, способом їхнього виготовлення; окреслив програмні вимоги щодо вивчення писанкарства в Новій українській школі.

Приємно, що учасниками заходу були не лише здобувачі, а й їхні брати і сестрички, які є учнями початкової школи. Студенти під час заходу малювали писанки, а потім презентували їх.

Віталіна Лянга, здобувачка 2 курсу, прочитала свій вірш, рядки якого описують наше сьогодення.

За інформацією кафедри теорії та методик початкової освіти