Поринь в українську культуру разом із К-ПНУ: майстерклас зі створення вузлової ляльки

19 квітня в К-ПНУ відбувся майстерклас зі створення вузлової ляльки від заслуженого майстра народної творчості України Наталі Свиридюк. Разом із пані Наталею таку ляльку створювала кандидат історичних наук, доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Ірина Паур.

Майстерклас відбувався на платформі Google Meet, тому змогли доєднатися всі охочі доторкнутися до українських традицій і створити власну ляльку-оберіг .

Пані Наталя розповіла про особливості вузлової ляльки, її історію й глибинну символічну значущість в українській культурі. Майстриня поділилася всіма тонкощами створення такої ляльки, наголосила на важливості вибору матеріалів, зауважила, що під час змотування ляльки має бути гарний настрій та чисті помисли, адже здавна вузлова лялька – це не лише іграшка для дітей, а й оберіг для українців.

Щиро вдячні всім учасникам за чудову атмосферу та гарний настрій.