23 квітня в К-ПНУ відзначили Всеукраїнський день психолога

23 квітня психологи України відзначають своє професійне свято. Декан факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Віталій Співак привітав усіх здобувачів вищої освіти, що опановують фах психолога, та науково-педагогічних працівників зі святом. Він зазначив, що професія психолога не є легкою, адже зробити людей щасливими, а світ кращим – не так просто. Віталій Іванович наголосив, що в наш час важливо мобілізувати всі свої потенційні можливості, щоб надати неоціненну підтримку кожному, хто її потребує у важкій ситуації і досягнути спокою та психологічної рівноваги.

Студенти факультету також привітали своїх наставників фотофлешмобом із побажаннями миру, процвітання, любові й удачі!

Наталя Панчук,
кандидат психологічних наук,
доцент заступник декана з виховної роботи