Чергове засідання наукової ради

01 червня відбулося чергове засідання наукової ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
На початку засідання проректор з наукової роботи Світлана Миронова поінформувала членів наукової ради про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі науки.

Керівник відділу наукової роботи Тетяна Франчук ознайомила присутніх із рекомендаціями проектів НДР до участі у конкурсі проектів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок МОН України, що виконуватимуться за рахунок видатків загального фонду державного бюджету у 2023 році.

Голова Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених університету Ірина Казимір прозвітувала про роботу товариства у 2021-2022 н. р
Заступники деканів / директора з наукової роботи ознайомили присутніх щодо H-індексу та публікаційної активності науково-педагогічних працівників на сайтах кафедр.

За результатами засідання ухвалили відповідні рішення

Відділ наукової роботи