Магістранти К-ПНУ успішно виступили у складі національної збірної на Золотій Євролізі з волейболу

04 червня українські волейболісти провели останній матч групового раунду Золотої Євроліги.

Суперником стала Данія, яку напередодні наша команда перемогла з рахунком 3:2 й забезпечила собі перше місце та вихід у «Фінал чотирьох» турніру.

У складі національної збірної України з волейболу грали магістранти факультету фізичної культури К-ПНУ Олег Плотницький і Тимофій Полуян. Студенти стали одними із найрезультативніших гравців матчу, який відбувся 3 червня, здобувши 14 і 15 очок відповідно.

Вітаємо національну збірну й бажаємо успіхів на шляху до нових спортивних звершень!

За інформацією Федерації волейболу України