22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Пам’ятна дата визначена в календарі згідно з Указом Президента України від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000.
Традиційно о 09:00 Україна завмерла в хвилині мовчання для вшанування пам’яті загиблих через вторгнення росії, згадуючи сьогодні й про страшні події Другої світової війни.
Ректорат університету спільно із профспілковим комітетом працівників К-ПНУ долучилися до вшанування пам’яті й взяли участь у покладанні квітів до пам’ятників та могил полеглих у роки Другої світової війни.

Протистояння 1939-1945 показало всю руйнівну силу тоталітарних режимів, забравши мільйони життів, завдавши болю мільярдам людей, і для України війна стала чи не найбільшою національною трагедією ХХ ст.
Сьогодні на долю українців вкотре випало важке випробування. Ми віримо, що консолідувавши свої зусилля нам вдасться відстояти свою свободу й побудувати світле майбутнє для своїх дітей.