Чергове засідання вченої ради К-ПНУ: питання щодо акредитації освітніх програм, стан і перспективи викладання навчальних дисциплін англійською мовою, затвердження графіка освітнього процесу

30 червня відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ.

Зустріч розпочали із розгляду питання щодо акредитації освітніх програм спеціальностей університету в ІІ семестрі 2021-2022 н. р., зокрема обговорили результати, рекомендації та основні завдання щодо підготовки до акредитації освітніх програм у 2022-2023 н. р. (доповіли: в. о. проректора з науково-педагогічної роботи, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Геннадій Бесарабчук, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Наталія Гудима).

У межах засідання прозвітували випускники аспірантури, докторантури. Перший проректор К-ПНУ Володимир Дубінський окреслив стан і перспективи викладання в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка навчальних дисциплін англійською мовою.

Присутні затвердили графік освітнього процесу підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальностей університету ступенів вищої освіти „бакалавр“, „магістр“, „доктор філософії“ денної та заочної форм здобуття вищої освіти на І семестр 2022-2023 навчального року (доповів перший проректор Володимир Дубінський) та затвердили кандидатури здобувачів вищої освіти на призначення іменних, академічних стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, імені державних діячів першого українського уряду, Героїв Небесної Сотні (доповіла керівник навчального відділу Людмила Горчак).

Наприкінці зустрічі відбулося голосування щодо присвоєння вчених звань професора, доцента науково-педагогічним працівникам кафедр університету.

За результатами засідання ухвалено низку важливих рішень.