День: 11.07.2022

Уряд затвердив обсяги державного замовлення на навчання у закладах фахової передвищої та вищої освіти у 2022 році

7 липня 2022 року Уряд затвердив обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації і перепідготовку кадрів у 2022 році та перелік державних замовників.

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством економіки визначили пріоритетні галузі для підготовки фахівців найзатребуваніших спеціальностей, а саме: інженерно-технічні, педагогічні та природничі.

Загальний обсяг державного замовлення у 2022 році становить понад 188 тис. осіб. Показник прийому за денною формою здобуття освіти встановлений в обсязі майже 173 тис. осіб.

Читати далі

Студенти та випускники К-ПНУ- призери XI Всесвітніх ігор у Бірмінгемі

У Бірмінгемі (США) проходять XI Всесвітні ігри, які триватимуть до 17 липня. 10 липня здобувач вищої освіти факультету фізичної культури Важу Даіаурі став чемпіоном у середній вазі з сумо, а викладачка кафедри легкої атлетики з методикою викладання, заслужений майстер спорту України Тетяна Мельник виборола бронзову медаль з пауерліфтингу (вагова категорія до 84 кг). Також призові місця посіли випускники факультету фізичної культури, а саме: Світлана Ярьомка стала чемпіонкою у важкій вазі, у легкій ваговій бронзу здобув Святослав Семикрас.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо нових перемог на світовому рівні!

Спортклуб