День: 01.07.2022

Успішне завершення проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ – 2022»

30 червня 2022 р. на засіданні вченої ради К-ПНУ відбулося завершення проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ» для науково-педагогічних працівників, які мають досвід роботи в закладах вищої освіти до трьох років, під час якого ректор університету Сергій Копилов вручив сертифікати його учасникам: Катерині ГЕСЕЛЕВІЙ, асистенту кафедри математики, кандидату фізико-математичних наук; Анні СЕМЕНЮК-ПРИБАТЕНЬ, старшому викладачу кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правових дисциплін, кандидату юридичних наук; Наталії СЛАВІНІЙ, доценту кафедри менеджменту, кандидату економічних наук, доценту; Наталії РИБАК, асистенту кафедри логопедії та спеціальних методик; Сергію ТИМОФІЙКУ, асистенту кафедри всесвітньої історії.

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти висловлює щиру подяку ректорату та усім науково-педагогічним працівникам К-ПНУ, хто долучився до реалізації проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ», за співпрацю, допомогу та активну участь!

Попереду – нові 100 років успіху!

Навчально-методичний центр
забезпечення якості освіти

Нове надходження літератури до К-ПНУ

Книгозбірня К-ПНУ сьогодні поповнилася понад 100 примірниками англомовних видань художньої, наукової та публіцистичної літератури для студентів факультету іноземної філології та здобувачів освіти економічних спеціальностей природничо-еокномічного факультету. Видання передав ректорові університету випускник історичного факультету 1972 р., доктор економічних наук, професор Західноункраїнського національного університету Валерій Гринчуцький.
Щиро вдячні за внесок у розвиток фонду бібліотеки К-ПНУ!

Тестовий доступ до ресурсів Bentham Science

До 30 вересня 2022 року видавництво Bentham Science відновило безкоштовний тестовий доступ до своїх електронних ресурсів для українських закладів вищої освіти та наукових установ. Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних і суспільних наук.

Читати далі