День: 15.07.2022

Онлайн-зустріч представників К-ПНУ з представниками Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА

У межах укладеної угоди про співпрацю штату Місіссіпі Сполучених Штатів Америки та Хмельницької області 14 липня ректор університету Сергій Копилов і провідний фахівець по роботі з іноземними студентами відділу міжнародних зв’язків Людмила Вархал взяли участь у першій онлайн-зустрічі спільно з представниками Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА, співробітниками мережі Державного Департаменту США Education USA та керівниками закладів освіти області.

Читати далі

Вагомі здобутки в конкурсі Малої академії наук України

З 10 червня до 10 липня 2022 року в режимі-онлайн проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

За його результатами конкурсанти посіли призові місця в різних секціях, зокрема: призеркою в секції «Фольклористика» стала здобувачка освіти 10 класу СЗОШ №5 Антоніна Свирида (науковий керівник – завідувач навчально-наукової лабораторії етнології, старший викладач кафедри історії української літератури і компаративістики Валерій Щегельський),

друге місце у секції «Психологія» посів здобувач освіти 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Артем Рибчинський (науковий керівник – кандидат психологічних наук, заступник декана з навчальної роботи та забезпечення якості освіти факультету спеціальності освіти, психології і соціальної роботи Наталія Дідик),

третє місце вибороли: у секції «Всесвітня історія» – здобувач освіти 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Вадим Лукашов (науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Іван Боровець),

у секції «Журналістика» – здобувач освіти 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Даніїл Гулько (науковий керівник – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики Оксана Почапська),

у секції «Німецька мова» – здобувачка освіти 11 класу ЗОШ №15 Віолетта Рашкевич (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри німецької мови, Тетяна Калинюк).

Вітаємо переможців і наукових керівників із вагомими науковими здобутками! Бажаємо успіхів у подальшій дослідницькій діяльності!

Пресцентр

Онлайн-навчання від компанії Google Україна для педагогічних і науково-педагогічних працівників у межах програми «Цифрові інструменти Google для освіти»

Шановні колеги!
Пропонуємо Вам долучитися до безкоштовного навчання для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів за курсом «Цифрові інструменти Google в освітній діяльності», яке здійснюватиме впродовж 2022-2023 н. р. компанія Google Україна в межах домовленостей із Міністерством освіти і науки України щодо розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації освітнього процесу в закладах освіти.
Для забезпечення участі максимальної кількості охочих освітян, передбачено 12 навчальних сесій, кожна з яких розпочинатиме роботу з наступного місяця.
Початок першої сесії – 25 липня 2022 р.
Тривалість однієї серії тренінгів становитиме 4 тижні – 30 годин (1 кредит ECTS). За підсумками навчання передбачений сертифікат підвищення кваліфікації відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. №800. Викладання буде здійснюватися послідовно, починаючи з обов’язкового базового рівня, й далі залежно від успішно складених проміжних тестів і від готовності учасників продовжити навчання.
Форма реєстрації: bit.ly/gwua2223r.
З організаційними питаннями, детальною програмою та розкладом навчальних сесій курсу можна ознайомитися на спеціально створеному сайті за покликанням.
Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти