Освітньо-наукову програму Економіка підприємства зі спеціальності 051 Економіка другого (магістерського) рівня успішно акредитовано!

13 грудня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обговорили питання акредитаційних справ. За результатами розгляду зазначеного питання Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка успішно завершив процедуру акредитації освітньо-наукової програми Економіка підприємства зі спеціальності 051 Економіка другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Щиро вітаємо науково-педагогічний колектив кафедри економіки підприємства К-ПНУ і гаранта освітньої програми, доктора економічних наук, професора Ірину Ящишину  з успішним проходженням акредитації!