До уваги науково-педагогічних працівників Університету Огієнка!

Міністерством освіти і науки України з 20 до 21 грудня 2022 р. заплановано реалізацію освітньої програми підвищення кваліфікації «Особливості розроблення та змістового наповнення навчальних програм вибіркових дисциплін, що забезпечують формування міжкультурної свідомості та компетентностей здобувачів вищої освіти» (лист МОН України від 05.12.2022 р. №1/14859-22 «Про підвищення кваліфікації»). До участі в зазначеній програмі запрошуються науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти.

Сторінка підвищення кваліфікації: http://surl.li/dwgdn.

Реєстрація та умови участі за покликанням.

Вартість 200 грн. Обсяг – 4 год. в день. Форма участі: Online-режим на платформі ZOOM. Робоча мова: українська. Після завершення навчання й успішного складання тестування слухачі отримують сертифікат.

Продовжуємо системно працювати над підвищенням якості освітнього процесу та якістю вищої освіти в Університеті Огієнка!

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти