Освітньо-наукову програму Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) зі спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) другого (магістерського) рівня вищої освіти успішно акредитовано!

27 грудня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обговорили питання акредитаційних справ. За результатами розгляду зазначеного питання Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка успішно завершив процедуру акредитації освітньо-професійної програми Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) зі спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Щиро вітаємо науково-педагогічний колектив кафедри біології та методики її викладання і гаранта освітньої програми- кандидата біологічних наук, доцента Інну Григорчук  з успішним проходженням акредитації!