Психологи соціально-психологічної служби К-ПНУ серед спікерів і тренерів освітнього воркшопу «Так не буде!»

У м. Кам’янець-Подільський за підтримки UNFPA та імплементаційного партнера «Інноваційні соціальні рішення» реалізували проєкт «Так не буде!».

Мета освітнього воркшопу -надання професійних і цінних знань членам молодіжної громади міста та їх підтримка на шляху до процесів змін у громаді, із метою поширення корисних змін для подолання домашнього насильства в майбутньому та впровадження позитивних соціальних змін у проблемі запобігання домашньому насиллю і промоції соціальних змін.

У проєкті взяли участь 54 учасники  (студенти закладів освіти міста).

Серед спікерів і тренерів -психологи соціально-психологічної служби К-ПНУ Юлія Данчук та Оксана Логвіна.

Учасники воркшопу обговорили тему «Домашнє насильство», визначили термінологію та основні поняття – інтерактивне спілкування, психотренінгова робота. Також окреслили способи запобігання домашньому насильству, як захищати свої права; провели просвітницьку та інформаційну роботу щодо формування ненасильницьких моделей поведінки серед дітей та молоді.

За інформацією
соціально-психологічної служби К-ПНУ
Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради