Засідання вченої ради К-ПНУ: затвердження Змін до Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти

06 липня 2023 року відбулося позачергове засідання вченої ради К-ПНУ в змішаному форматі.

Присутні обговорили низку важливих питань, зокрема затвердження Змін до Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка у 2023 році та  Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка у 2023 році (зі змінами) (доповідав відповідальний секретар приймальної комісії Василь Чабанов).

За результатами засідання ухвалено важливі рішення.