Університет Огієнка серед 100 найпопулярніших закладів вищої освіти за кількістю заяв від абітурієнтів

За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що розміщує рейтингові списки абітурієнтів, до закладів вищої освіти цьогоріч подано понад 1 млн 140 тисяч заяв від вступників.

Зокрема, 720 792 заяв подали абітурієнти, які вступають на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) для здобуття рівнів бакалавра та медичного магістра за всіма формами навчання.

В Україні є 243 ЗВО, які підпорядковані МОН. У 2023 р. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посів 89 місце.

Варто зазначити, що серед 9 ЗВО Хмельницької області Університет Огієнка посів 2 місце.

За інформацією osvita.ua