Студентка факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи К-ПНУ - методистка відділу розробки навчальних програм МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства»

Студентка магістратури факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи К-ПНУ  спеціальності 232 Соціальне забезпечення Юлія Вахно стала методисткою відділу розробки навчальних програм Міжнародної громадської організації «Міжнародний центр розвитку і лідерства».

Життєве кредо Юлії: «Любов і робота – ось наріжні камені нашої людяності» (Зигмунд Фрейд).

Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр розвитку і лідерства» з 2007 року робить свій внесок у сферу захисту прав дітей України шляхом розробки навчальних програм, підготовки та розвитку тренерів, навчання керівників та фахівців соціальної сфери, організації навчальних заходів та поширення публікацій.

Вітаємо Юлію та бажаємо професійного росту й подальших звершень!

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи