Вітання з Днем Незалежності України!

Щиросердно вітаємо всю університетську академічну спільноту із річницею Дня Незалежності України!

Сьогодні 32 День Незалежності у своїй історії та другий — за період повномасштабної війни з росією. Це день, який укотре нагадує, що ми маємо право самостійно визначати свою долю. А також це момент, щоб оцінити наше сьогодення та осмислити майбутнє.

Незалежність — це результат боротьби багатьох «Хоробрих сердець». Ціна нашої волі -це тисячі життів невинних людей, безліч зруйнованих доль. Слава і шана тим, хто боровся і бореться за нашу свободу!

Викладачі та студенти! Нехай кожен крок, який ви робите, буде внеском у розвиток нашої України. Хай ваші дослідження сприяють процвітанню нашої країни. Спільно ми будуємо майбутнє, сповнене можливостей і досягнень.

Не втрачаймо надії, якою б складною не була ситуація. Нехай наші мрії про нове завтра збудуться! Мирного неба кожній українській родині! Щасливого майбутнього українській молоді!

Вільні! Незалежні! Незламні! Єдині!

Слава Україні!

З повагою –
Сергій Копилов, ректор університету
Борис Коваленко, голова профкому працівників університету