Відпочинок і навчання: студент К-ПНУ спеціальності 232 Соціальне забезпечення Владислав Андрійчук -учасник програми Sprint для молодих волонтерів

Волонтери-фасилітатори міської організації ТЧХУ Максим Коваль і Олена Передрій спільно з регіональним фахівцем з розвитку молоді Хмельницької обласної організації ТЧХУ Світланою Дідух провели першу сесію Sprint для молодих волонтерів і активних учасників молодіжних заходів у м. Кам’янець-Подільський.

Мета програми -створення та реалізація соціальних проєктів для громади нашої місцевості в умовах викликів сьогодення.

Учасником програми є здобувач вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення Владислав Андрійчук.

Під час сесії присутні виявили проблеми, які, на їхню думку, є актуальними для сьогодення, та запропонували рішення цих проблем; створили власні проєкти, які будуть корисними для суспільства.

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Товариство Червоного Хреста України в Кам’янець-Подільському