Академічна спільнота Університету Огієнка долучається до прогресивних ініціатив у сфері стратегічного розвитку територіальних громад

29 серпня в Колибаївській сільській об’єднаній територіальній громаді відбувся Форум у межах проєкту «Практика соціальної взаємодії і співучасті ВПО та активних мешканців села Колибаївка», організованого ГО «НТЦ «Подільський біорегіон».

До роботи форуму долучилися й представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та практичної психології Наталія Гоцуляк; кандидат філософських наук, доцент кафедри політології та філософії Мар’яна Плахтій; керівник відділу фандрайзингу Вероніка Буторіна. Науково-педагогічні працівники університету під час панельної дискусії взяли активну участь в обговоренні тематичних напрямів:

1. Інтеграція і підтримка ВПО в громаді: нагальні проблеми і довгострокові стратегії.
  2. Інформаційно-просвітницький захід для внутрішньо переміщених осіб з актуальних питань соціального і правового характеру.
  3. Запобігання конфліктам у громаді, психологічна підтримка, стратегія стійкості в умовах війни.

Серед партнерів заходу були представлені: Рада волонтерів та ВПО при Кам’янець-Подільському міському голові, ГО «Кам’янець-Подільський «Ратуша», БФ «Центр допомоги кам’янчанам-учасникам АТО», ГО «Центр розвитку «Зоряний Дім» StarHouse, ГО «Український Тил», ВІ «Активна Громада» та Кам’янець-Подільська міська рада.

Академічна спільнота Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка і надалі долучатиметься до прогресивних ініціатив у сфері стратегічного розвитку територіальних громад.

Відділ фандрайзингу