«Корекційна психопедагогіка. Олігофренопедагогіка»: вийшов друком підручник науково-педагогічних працівників кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Вийшов друком підручник доктора педагогічних наук, професора, проректора з наукової роботи, професора кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Світлани Миронової та кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Олени Чопік «Корекційна психопедагогіка. Олігофренопедагогіка».

Підручник висвітлює основні питання корекційно спрямованого навчання і виховання дітей з інтелектуальними порушеннями. Це друге видання підручника, доповнене сучасними нормативними документами та з оновленою термінологією.

Зміст підручника відповідає освітньо-професійній програмі підготовки фахівців спеціальності 016 Спеціальна освіта, спеціалізації 016.02. Олігофренопедагогіка. Видання бути корисним також слухачам курсів післядипломної освіти, вчителям і вихователям для активізації теоретичних та практичних основ корекційно-педагогічної діяльності.

Колектив кафедри спеціальної та інклюзивної освіти вітає Світлану Петрівну та Олену Василівну з виходом підручника та бажає подальших успіхів у науковій діяльності!

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти