День: 02.04.2020

Розміщено програми для вступу на основі ОКР «молодший спеціаліст»

До уваги вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»!

На сайті приймальної комісії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка розміщено програми фахових вступних випробувань для підготовки до вступу .

Нагадуємо, що для вступу вам також необхідно подавати сертифікат ЗНО (програми ЗНО 2020).

Бажаємо успіху й чекаємо в стінах університету!

Приймальна комісія

Університет на дистанційному

#Universĭtas на дистанційному

Сьогодні своїм цінним досвідом ділиться:

Тетяна Калинюк, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри німецької мови:

«Умови сьогодення ставлять перед учасниками освітнього процесу нові виклики, які зумовлені зміною способів спілкування, пошуку та опрацювання інформації, вивчення та використання іноземних мов. Реагувати на ці зміни й не відставати від них – це виклик, який стоїть перед школами та закладами вищої освіти в усьому світі. Дигіталізація освітнього процесу – інтерактивна взаємодія студентів і викладачів, можливість для саморозвитку і самоосвіти.

Читати далі

Конкурс есе від APREI про COVID-19

Українська Асоціація викладачів та дослідників Європейської Інтеграції запрошує студентів узяти участь у конкурсі есе: «ЯК КОРОНАВІРУС ВПЛИНЕ НА ЄВРОПЕЙСЬКУ ІНТЕГРАЦІЮ ТА СОЛІДАРНІСТЬ: ВИПРОБУВАННЯ КРИЗОЮ, ШАНСИ НА ОНОВЛЕННЯ»

«Уже сьогодні ми усвідомлюємо, що світ ніколи не буде таким, як раніше, з огляду на масштабність наслідків спалаху коронавірусу. Водночас відомо, що пандемії, як і інші глобальні виклики, часто слугували новим потужним імпульсом для розвитку людства. Чи можна спрогнозувати, які зміни в житті сучасної людини може спричинити COVID-19? Для наукового світу цей досвід може стати корисним, адже може тимчасово покращитися екологічна ситуація, можуть з’явитися нові підходи щодо забезпечення національної безпеки чи протидії інформаційній агресії, виникнути альтернативні форми навчання чи працевлаштування тощо», – пише редактор Євродайджест.

Читати далі