День: 06.04.2020

Успішно крокуємо вперед

18-19 березня 2020 року на базі кафедри теорії та методик початкової освіти Університету Огієнка відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська та іноземні мови в початкових класах: актуальні проблеми й інноваційні технології навчання». І вже сьогодні з приємністю повідомляємо, що за результатами конференції опубліковано збірник наукових праць «Сучасні технології початкової освіти: реалії та перспективи», в якому вміщено 50 статей.

Читати далі

Наукові здобутки викладачів К-ПНУ імені Івана Огієнка

Відповідно до абзацу другого пункту 36 Розділу V Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 липня 2019 року № 100, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2019 року № 902/33873, згідно з рішенням колегії Міністерства освіти і науки України від 18 березня 2020 року (протокол № 2/1-19) «Про підсумки І етапу конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2019-2020 роках (7 клас)» гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» надано 24 підручникам для 7 класу закладів загальної середньої освіти, з-поміж яких і підручник з історії України, авторами якого є викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Валерій Степанков, завідувач кафедри всесвітньої історії, професор, та Валерій Смолій, професор кафедри всесвітньої історії.
Пишаємося нашими колегами! Бажаємо успіхів та нових здобутків на освітянській ниві!

Пресцентр університету

 

Університет на дистанційному

Сьогодні своїм цінним досвідом ділиться:

Наталія Мазур, доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства:

«Час, який ми зараз переживаємо, є досить складним (в емоційному, психологічному та фізіологічному сенсі), але водночас і сприятливим для нашого переусвідомлення: як живемо й працюємо. Для наших здобувачів вищої освіти магістерського рівня передбачено вивчення курс «Управління змінами». Саме зараз це є чи не найактуальніше питання: як налагодити роботу в колективі в умовах змін, як налаштувати себе для спілкування з колегами та студентами?

Читати далі

Нові обмежувальні заходи

З 6 квітня 2020 року на території України впроваджено більш жорсткі обмежувальні заходи для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби. Згідно з новою редакцією постанови Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  до кінця карантину діятиме заборона на:

Читати далі