День: 09.04.2020

ІІI Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи»

19-20 березня 2020 року кафедра англійської мови КПНУ імені Івана Огієнка провела ІІI Всеукраїнську наукову інтернет-конференцію «Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи». Конференція стала інтернет-платформою для українських науковців, котрі запропонували різноаспектну тематику та можливе вирішення проблем у межах лінгвістики тексту та дискурсології. Співорганізатори конференції – кафедра англійської філології Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та кафедра англійської філології та перекладу Житомирського державного університету імені Івана Франка. До участі в конференції також долучилися науковці з Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Подільського державного аграрно-технічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Хмельницького національного університету.

З матеріалами конференції можна ознайомитися на сайті http://englishcontext.kpnu.edu.ua.

Оксана Галайбіда, завідувачка кафедри англійської мови

Університет на дистанційному

Сьогодні своїм цінним досвідом ділиться:

Наталія Гудима, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти:

«Під час карантину перед науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методик початкової освіти постало непросте завдання – як організувати освітній процес результативно і дистанційно.

Одним із засобів інформаційно-комунікаційних технологій, де здобувачі вищої освіти можуть отримати доступ до навчального контенту у будь-який час і в будь-якому місці, є система Moodle, за допомогою якої освітній процес є привабливим, демократичним і комфортним.

Читати далі

Інформаційні вебінари від Еразмус-офіс

Сьогодні звичний для нас графік життя потроху змінює формат відповідно до масштабних подій, які відбуваються у світі. COVID-19 зовсім не причина для стагнації, тому Еразмус-команда в Україні провела два вебінари на сторінці National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team у Facebook. У контексті цих онлайн-зустрічей слухачі отримали відповіді й підказки щодо «освітніх» та «проєктних» питань.

Читати далі

Університет – у рейтингу бази даних SCOPUS

У квітні 2020 року сайтом Освіта.ua здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками, та на підставі якого визначено рейтинг українських закладів вищої освіти.

Читати далі