Конкурс есе від APREI про COVID-19

Конкурс есе від APREI про COVID-19

Поділитися!

Українська Асоціація викладачів та дослідників Європейської Інтеграції запрошує студентів узяти участь у конкурсі есе: «ЯК КОРОНАВІРУС ВПЛИНЕ НА ЄВРОПЕЙСЬКУ ІНТЕГРАЦІЮ ТА СОЛІДАРНІСТЬ: ВИПРОБУВАННЯ КРИЗОЮ, ШАНСИ НА ОНОВЛЕННЯ»

«Уже сьогодні ми усвідомлюємо, що світ ніколи не буде таким, як раніше, з огляду на масштабність наслідків спалаху коронавірусу. Водночас відомо, що пандемії, як і інші глобальні виклики, часто слугували новим потужним імпульсом для розвитку людства. Чи можна спрогнозувати, які зміни в житті сучасної людини може спричинити COVID-19? Для наукового світу цей досвід може стати корисним, адже може тимчасово покращитися екологічна ситуація, можуть з’явитися нові підходи щодо забезпечення національної безпеки чи протидії інформаційній агресії, виникнути альтернативні форми навчання чи працевлаштування тощо», – пише редактор Євродайджест.

APREI запрошує студентів поміркувати про потенційні зміни, які можуть бути спричинені COVID-19 у медичній, екологічній, економічній, а можливо, й у політичній та інших сферах.

Ваші роздуми про те, як коронавірус може вплинути на європейську інтеграцію, чи є випробування кризою негативним явищем, чи є шанси на оновлення європейської солідарності та посилення європейських цінностей, які життєві уроки на майбутнє маємо засвоїти, потрібно викласти в конкурсному есе.

Умови конкурсу:

Конкурс є відкритим для студентів ЗВО України освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»/«магістр» будь-якої спеціальності.

До конкурсу допускаються тексти як одного автора, так групи авторів (із кількох осіб).

Мова есе: українська або англійська.

Основні завдання конкурсу:

  • Відповідність есе зазначеній тематиці та умовам конкурсу;
  • Повнота розкриття теми;
  • Наявність власної аргументованої точки зору;
  • Логічність викладу думок та переконливість;
  • Актуальність висловлених позицій та спрямованість на новизну;
  • Креативність та оригінальність стилю;
  • Грамотність тексту та охайність оформлення.

Рекомендований обсяг есе – максимум 1000 слів.

Винагорода: автори кращих робіт отримають дипломи та грошові премії: 5000 грн за перше місце, 3000 грн за друге і 2000 грн за третє. Кращі роботи можуть бути опубліковані в інформаційних джерелах із зазначенням авторства.

Для участі в конкурсі треба заповнити реєстраційну форму та завантажити есе за посиланням: https://forms.gle/5A4iijhjDfPXLwY46

Дедлайн

Есе приймаються до 19 квітня 2020 року.

Інформацію про результати відбору буде надіслано повідомлена на особисту електронну пошту авторів 11 травня 2020 року.

Nota bene!

На конкурс не приймаються роботи, які не відповідають тематиці конкурсу, подані після встановленого строку, містять неоригінальний текст тощо. Кожна робота буде перевірятися конкурсним журі на виявлення плагіату.

Конкурсні есе будуть оцінені членами правління Української Асоціації викладачів та дослідників Європейської Інтеграції (APREI, aprei.com.ua) та координаторами проєктів програми Еразмус+ напряму ім. Жана Монне.

Відділ міжнародних зв’язків